Kurumsal performans
yönetim

Hızlı yanıt verme ve çekici
üst yönetim için önemli bilgiler

Denetleyicileri aktif iş ortaklarına dönüştürün

Kurumsal performans yönetimi, şirketleri kontrol etmek ve performanslarını değerlendirmek için en önemli araçtır. Veri hazırlama ve sağlama alanındaki bu üstün disiplin için, teknik becerilere ek olarak, özellikle finansal süreçler ve bunlara karşılık gelen anahtar rakamlar hakkında sağlam temelli bilgi birikimi gereklidir.

Bu nedenle kurumsal performans yönetimi alanında AFC Yazılım uzmanları ile birlikte çalışmakta ve projelerimizin uygulanmasında aynı isimli kurumsal performans yönetimi yazılımını kullanıyoruz.

BSGROUP veri bilimi ekibi

Uzmanlardan yönetim bilgi sistemi

AFC Software’de tüm danışmanlar, finansal süreçlerinizi haritalama ve Microsoft teknolojisine dayalı kurumsal performans yönetimi çözümleri oluşturma konusunda uzmandır. Birlikte İsviçre finans departmanlarının çalışma biçiminde devrim yaratmak ve dijitalleştirme ve otomasyon alanlarındaki dönüşümlerini sürdürmek istiyoruz.

BSGROUP-Roger-Unholz-Kurumsal-Performans-Yönetimi

Avantajlarınız

  • Finans departmanınızı şirketinizin stratejik ortağı haline getiriyoruz
  • Güvenilir bir danışman ve irtibat kişisi olarak, en son teknolojilerle başa çıkmada lider bir rol almanıza ve önemli rekabet avantajları elde etmenize yardımcı oluyoruz.
  • Neredeyse gerçek zamanlı otomatik veri tedarikimiz, tüm finansal organizasyonda daha fazla şeffaflığa ve daha hızlı yanıt verme hızına yol açar
  • Finansal süreçlerin optimizasyonunda en üst düzeyde uygulama yetkinliği vaat ediyoruz
  • Power BI ve XLCubed ile son teknoloji finansal raporlamayı uyguluyoruz