Power BI yöneticisi

Power BI Değerlendirmesi – Kiracı Geçişi – Yönetim

bsgroup-data-analytics-power-bi

Sizin için mükemmel çözüm

Power BI verileriniz yurtdışında mı depolanıyor ve İsviçre veya bölgesel bir veri merkezine geçme zorluğuyla mı karşı karşıyasınız? Veya Power BI yönetimi sizin için karmaşık ve zaman alan bir girişim haline geldi mi? O halde BSgroup Data Analytics’ten Power BI Yöneticisi sizin için mükemmel bir çözümdür!

Göç - bir esinti

Taşıma durumunda, şu anda tek bir hantal seçenek var: Her bir nesneyi, yani her veri kümesini, her raporu, her yetkiyi, vb. Tek tek ve manuel olarak indirmeli, ilişkili meta verileri değiştirmeli ve sonra yeniden girmelisiniz. Yeni kiracıda, bağlantılar ve bağımlılıklar da dahil olmak üzere manüel olarak – bir kabus yaratır ya da yeterli zaman harcamasıyla ve uygun kalitede pek mümkün olmaz.

Power BI Yöneticimiz, tüm kiracı veya bireysel çalışma alanlarını dışa aktarmanın ve bunları yeni bir kiracıda birleştirmenin hızlı ve kolay yolunu sunar.

Power BI yönetiminizin optimizasyonu

Araç, Power BI yönetiminizi basitleştirmek ve optimize etmek için de idealdir. Entegre Power Shell modülü ve Microsoft’tan Power BI API’lerinin kullanımıyla, Power BI Portalınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Bir bakışta Power BI Yöneticisi

Power BI değerlendirmesi
Tek bir Power Shell işlevi ile tüm Power BI kiracınızı analiz edebilirsiniz. Bu, kullanılmayan raporları ve veri kümelerini bulmanızı ve çalışma alanı türleri, yetkilendirmeler ve veri kaynakları vb. Hakkında daha ayrıntılı bilgileri görmenizi sağlar.

Power BI Kiracı Geçişi
Tek bir Power Shell işleviyle, tüm Power BI kiracınızın bir yedeğini oluşturabilir ve yeni kiracıda bulunan tüm nesneleri içe aktarabilirsiniz.

Power BI yönetimi
Araç, tüm kiracının geçişine ek olarak, Power BI ortamınızı yönetmenizi kolaylaştıran yönetim işlevleri sunar. Örneğin, kiracınıza genel bir bakış elde etmek, çalışma alanı gibi tek tek nesneleri dışa ve içe aktarmak veya bir Power BI Desktop dosyasının (PBIX) meta verilerini okumak ve güncellemek için değerlendirme işlevlerimizi kullanabilirsiniz.

Yetkili ortağınız

Veri analizi alanında köklü bir Microsoft Altın İş Ortağı olarak Power BI, Power Shell, veri yönetimi ve veri analizi alanlarında gerekli uzmanlığa sahibiz ve size en uygun desteği sağlayabiliriz.

Power BI ile ilgili olarak geçiş, daha verimli Power BI yönetimi veya belirli raporların ve çözümlerin uygulanmasında size destek vermekten mutluluk duyarız.

Power BI Yöneticimizi ücretsiz edinin ve gerekirse kıdemli danışmanlarımızdan birinin size tavsiyede bulunmasına izin verin!

KENDİ KENDİNE HİZMET PLATFORMUNUN GELİŞTİRİLMESİ

Sektör liderinin teknolojisiyle bir self servis BI platformu oluşturmak istiyor, ancak tam olarak nasıl ve nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

PROJENİZİ BAŞARI KILMASINA YARDIMCI OLACAK!
Kullanılacak kaynakların anlayışından anlamlı raporlar ve gösterge tabloları oluşturmaya kadar size eşlik ediyor ve destekliyoruz.
Uzun yıllara dayanan deneyimimizden ve hem teknolojiyi hem de iş gereksinimlerinizi anlayan ve uygulayan sertifikalı danışmanlarımızın bilgi birikiminden yararlanın.

Bize ulaşın>

Power BI eğitimi

Şirketiniz zaten Power BI kullanıyor, ancak tek tek kişilerin veya insan gruplarının becerilerini bir sonraki seviyeye mi yükseltmek istiyorsunuz?

Portföyümüzde, yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar Power BI’ın tüm ilgili yönlerini kapsayan çeşitli eğitim kurslarımız bulunmaktadır; farklı kaynaklardan veri bağlantısı, doğru veri modelleme veya anlamlı raporlar ve gösterge tabloları oluşturma.

Standartlaştırılmış eğitim paketlerine ek olarak, bize bireysel koçluk için de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bireysel iş başında birimlerin bir parçası olarak, karmaşık zorlukları veya soruları çözmede sizi destekliyoruz ve gelecekteki gereksinimleri bağımsız olarak nasıl çözebileceğinizi göstermek için yöntemler ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz.

bizimle iletişime geçin powerbi@bsgroup.ch