Data Science

Verilerinizden maksimum miktarda içgörü alın

Veri madenciliği, makine öğrenimi ve yapay zeka – bizimle ilk adımı atın

Veri bilimi alanında, projenizin başarılı bir şekilde uygulanmasında size destek oluyoruz. Çeşitli şirket alanlarından ve sektörlerden mevcut kullanım senaryoları portföyümüzden faydalanırsınız. Ek olarak, bireysel soruları değerlendirdiğimiz, ilgili algoritmaların kullanımını kontrol ettiğimiz ve gerekli veri tabanını sağladığımız bireysel prototipleme ve POC’lerin uygulanmasını da sunuyoruz.

«Basit istatistiksel analizler genellikle işletmeniz hakkında farkında olabileceğinizden çok daha fazlasını ortaya çıkarır. Veri madenciliği, makine öğrenimi veya yapay zekaya başlama alanlarında daha kapsamlı analizlerin yanı sıra geçici yorumlama konusunda da sizi desteklemekten mutluluk duyuyoruz.»

Marcel Schürmann, veri bilimi uzmanı

BSGROUP-Marcel-Schuermann-Veri-Bilimi
BSGROUP veri bilimi

Dijital dönüşümün anahtarı

  • İş ve veri analitiği alanındaki uzun yıllara dayanan uzmanlığımızla, sizi ideal olarak destekliyoruz ve iş vakasından verilerinizin değerlendirilmesine ve anlamlı yorumlanmasına kadar size eşlik ediyoruz – çünkü veri biliminde de çabanın yaklaşık% 80’i düşüyor iş analizi ve veri hazırlama, Veri modelleme ve veri görselleştirme üzerine.
  • Uzun süredir devam eden bir Microsoft ortağı olarak, Microsoft makine öğrenimi ve veri bilimi araçlarına çok aşinayız.
  • İsviçre’deki lider perakende müşterileriyle olan deneyimimiz sayesinde, özellikle İsviçreli perakendecilerin karşılaştığı zorluklara aşinayız. Müşterilerinizin ve ürünlerinizin daha detaylı analizi ile size destek vermekten mutluluk duyarız.
  • Meşhur alışveriş sepeti analizine ek olarak, Data Science ve yanınızda yetkili bir Microsoft ortağıyla gün ışığına çıkarabileceğiniz başka birçok yararlı içgörü var – verilerinizin potansiyelini kullanın!