Data Platform Manager

BT olmadan otomatik veri işleme

Asayı işinizin eline koyun

Veri platformu mimarinizi Data Platform Manager ile genişletin ve departmanlar ile BT arasındaki işbirliğini basitleştirin.

Load Master modülümüz ile iş kullanıcılarınız, kullanıcı dostu bir arayüz kullanarak veri kaynağından veri pazarına kadar tüm yükleme adımlarını bağımsız olarak izleyebilir ve böylece verilerinizin eksiksizliği konusunda% 100 şeffaflığa sahip olabilir. Gerekirse, işleri BT’yi dahil etmeden bağımsız olarak yüklemeye başlayabilir ve eksik verileri veya düzeltmeleri rapora kadar yeniden yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.
Ve dahası: Excel dosyaları gibi manuel veriler de Veri Platformu Yöneticisi ve Manuel Veri Yönetimi modülü ile sorunsuz bir şekilde yüklenebilir ve işlenebilir.

Uzmanlık alanınız için% 100 şeffaflık ve esneklik

bsgroup-data-analytics-data-platform-manager

Kullanıcı dostu arayüz

Microsoft’tan .NET Framework ile geliştirilen ve iş departmanları tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilen Data Platform Manager ile çalışmak için işletmenizin modern ve kullanıcı dostu HTML 5 tabanlı bir web arayüzü mevcuttur.

«Data Platform Manager, karmaşık ETL süreçlerinin izini kaybetmemeniz için mükemmel bir genel bakış ve yapılandırma seçenekleri sunar.»

Mathias Zimmermann

Kurum içi bir geliştirme
BSgroup Veri Analitiği

Data Platform Manager, BSGROUP Data Analytics tarafından yapılan şirket içi bir geliştirmedir.

Deneyimli danışmanlarımız için Veri Platformu Yöneticisi, neredeyse tüm projelerimizde ve müşterilerimizde kullanılan bir proje hızlandırıcıdır.

Veri Platformu Yöneticisi, en iyi uygulamalar temelinde ve en son teknolojileri entegre etmek için, ürün ekibimiz tarafından düzenli olarak daha da geliştirilir.

BSGROUP-Mathias-Zimmermann

ANA MODÜL

Yetkilendirme kontrolü, belge deposu ve iç içe liste
Veri Platformu Yöneticisinin ana modülü, yetkilendirme kontrolü, belge deposu ve iç içe listeden oluşur. Yetkilendirme kontrolü ile, yazılımın ayrı alanlarına rol tabanlı erişimi yönetebilirsiniz.
Belge Deposu, web arayüzü aracılığıyla yüklediğiniz her tür dosyayı depolar ve bu nedenle manuel verilerinizin geçmişini oluşturmak için kullanılır.
İç içe geçmiş liste, bireysel hiyerarşileri ve görünümleri çok basit bir şekilde eşleyebileceğiniz bir görselleştirme bileşenidir.

MODÜL SSAS Yönetimi

BT’niz için basit küp konfigürasyonu
BT’niz bu modülü sevecek, çünkü SSAS yönetimimiz sayesinde SSAS küpünün depolanması ve performansı kolayca yönetilebilir. Buna ek olarak, SSAS Management size küpte kullanılan tüm nesnelerin genel bir görünümünü verir ve bu da yetkilerin nesneye özgü bakımını çocuk oyuncağı haline getirir.

MODÜL Denetimi

DWH’niz için depolama alanı tahminleri
İster şirket içinde ister bulutta olsun – veri yükü başına kullanılan depolama alanındaki artış veya DWH’nizdeki genel depolama alanı tüketimi hakkındaki şeffaflık, modern veri yönetiminde kapasite ve maliyet planlaması için önemli bir bileşendir.
Denetim modülümüzün yardımıyla, depolama alanı tahminleri oluşturmak her zamankinden daha kolay. Otomatik olarak ve mevcut DWH’nize göre.

MODÜL BI Geliştirme Kiti

DWH geliştirmeniz için otomatik nesne oluşturma
BI Geliştirme Kitimizin şablonlarını kullanarak tablolar, görünümler, depolanmış prosedürler veya SSIS paketleri gibi veritabanı nesnelerini otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Nesnelerin şablonlar temelinde oluşturulması, tüm DWH’nizin standartlaştırılmış ve otomatik olarak geliştirilmesini sağlar. Ek olarak, BI Geliştirme Kiti, Yük Yöneticisi modülümüzle birlikte çalışır.