Data Platform Manager

BT olmaksizin Otomatik Veri İşleme

Şirketiniz Sürücü Koltuğunda

Veri platformu mimarinizi Data Platform Manager ile genişletin ve işletme ile BT arasındaki işbirliğini basitleştirin.

Load Master modülümüz ile işletme kullanıcılarınız, veri kaynağından Veri Pazarına (Data Mart) kadar tüm yükleme adımlarını kullanıcı dostu bir ara yüz ile bağımsız olarak denetleyebilir ve böylece verilerinizin eksiksizliği konusunda %100 şeffaflığa sahip olabilir. Eğer gerekirse, BT’yi dahil etmeden bağımsız olarak iş yüklemeye başlayabilir ve raporlama aşamasına kadar eksik verileri veya düzeltmeleri yeniden yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.
Dahası, Data Platform Manager ve Manual Data Management modülü ile Excel dosyaları gibi manuel verileri yüklemek ve işlemek de kolaylıkla mümkündür.

İş Biriminiz için %100 Şeffaflik ve Esneklik

bsgroup-data-analytics-data-platform-manager

Kullanıcı Dostu Arayüz

Data Platform Manager ile çalışmanız için, Microsoft’un .NET Framework’ü ile geliştirilmiş ve iş birimleri tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilen, modern ve kullanıcı dostu HTML 5 tabanlı bir web arayüzü işletmenizin hizmetindedir.

« Data Platform Manager karmaşık ETL süreçlerinin izini kaybetmemeniz için mükemmel bir genel bakış ve yapılandırma seçenekleri sunuyor.»

Mathıas Zimmermann

BSGroup Data Analytıcs’in
Şirket içi geliştirdiği ürün.

Data Platform Manager, BSGROUP Data Analytics tarafından kurum içi geliştirilmiştir.

Tecrübeli danışmanlarımızın elinde, Data Platform Manager, hemen hemen tüm projelerimizde kullanabildikleri bir proje hızlandırıcıdır.

En iyi uygulamaları temel alan ve en son teknolojileri entegre eden Data Platform Manager, ürün ekibimiz tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.

BSGROUP-Mathias-Zimmermann

ANA MODÜL

İzin kontrolü, Belge Deposu ve İç-İçe-Listeler
Data Platform Manager’ın ana modülü, İzin Kontrolü, Belge Deposu ve İç İçe Listeden oluşur. Yetkilendirme kontrolü ile yazılımın bireysel alanlarına rol tabanlı erişimi yönetebilirsiniz.

Belge Deposu, web ara yüzü aracılığıyla yüklediğiniz her tür dosyayı arşivler ve böylece manuel verilerinizin geçmişini oluşturmaya hizmet eder.

İç-İçe-Liste, tek tek hiyerarşileri ve görünümleri çok basit bir şekilde haritalandırmanızı sağlayan bir görselleştirme bileşenidir.

SSAS YÖNETİM MODÜLÜ

BT’niz için basit küp konfigürasyonu
BT’niz bu modülü çok sevecek, çünkü SSAS Yönetimimiz, SSAS Küpünün depolanmasını ve performans yönetmeyi kolaylaştırıyor. Dahası, SSAS Yönetimi size küpte kullanılan tüm nesnelere ilişkin bir genel bakış sunarak, nesneye-özel izinlerin yönetimini çocuk oyuncağı haline getiriyor.

DENETİM MODÜLÜ

Veri Ambarınız için depolama alanı tahminleri
İster yerinde isterse Bulut’ta olsun veri yükü başına kullanılan depolama alanının genişlemesi, ya da Veri Ambarınızdaki depolama alanının genel tüketimini tüm şeffaflığıyla görebilmek, modern Veri Yönetimi kapasite ve maliyet planlamasının önemli bir bileşenidir.
Denetim modülümüzün yardımıyla, depolama alanı kestirimlerini, hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Otomatik olarak ve mevcut Veri Ambarınıza göre.

İŞ ZEKASI GELİŞTİRME KİTİ MODÜLÜ

Veri Ambarı geliştirmeniz için otomatik nesne yaratımı
BI Geliştirme Kitimizin şablonlarını kullanarak tablolar, görünümler, saklı yordamlar ve hatta SSIS paketleri gibi veri tabanı nesnelerini otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Şablonlara dayalı nesnelerin oluşturulması, bütün bir Veri Ambarınızın standartlaştırılmış ve otomatik geliştirimini sağlar. Dahası, BI Geliştirme Kiti, Load Master modülümüzle birlikte çalışır.