Kurumsal Performans
Yönetimi

Hızlı Çözümler sunma ve Üst Yönetim
için değerli içgörüler sağlama kabiliyeti

Kontrolörleri etkin iş ortaklarına dönüştürün.

Kurumsal Performans Yönetimi, şirketlerin yönetimi ve performanslarını değerlendirmek için kullanılan en önemli araçtır. Veri hazırlama ve sunma alanındaki bu üst düzey disiplin için, teknik becerilere ek olarak, özellikle finansal süreçler ve bunlara karşılık gelen kilit öneme sahip rakamlar üzerine sağlam temelli bir uzmanlık gereklidir.

Bu nedenle Kurumsal Performans Yönetimi alanında AFC Software’den uzmanlar ile birlikte çalışıyor ve projelerimizin uygulanmasında aynı markanın ismini taşıyan kurumsal performans yönetimi yazılımını kullanıyoruz.

BSGROUP-Data-Science-Team

Uzmanlarından Bilgi Yönetim Sistemi

AFC Software’de tüm danışmanlar, finansal süreçlerinizi haritalandırma ve Microsoft teknolojisine dayalı kurumsal performans yönetimi çözümleri yapılandırma konusunda uzmandır. Birlikte, şirketinizin finans departmanlarının çalışma biçiminde devrim yaratmak ve dijitalleştirme ve otomasyon alanlarındaki dönüşümlerine kılavuzluk etmek istiyoruz

BSGROUP-Roger-Unholz-Corporate-Performance-Management

Avantajlarınız

  • Finans departmanınızı şirketinizin stratejik ortağı haline getiriyoruz.
  • Güvenilir bir danışman olarak, en son teknolojilerle çalışmada öncü olmanızı sağlıyor, rekabette kayda değer avantajlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.
  • Neredeyse gerçek zamanlı otomatik veri tedarikimiz, finansal organizasyonlarda uçtan uca şeffaflığı artırır ve daha hızlı çözümleri mümkün kılar.
  • Finansal süreçlerin optimizasyonunda en üst düzeyde uygulama yetkinliği vaat ediyoruz.
  • Power BI ve XLCubed ile en ileri teknoloji raporlama yöntemlerini kullanıyoruz.