Veri Bilimi

Verilerinizden maksimum içgörüyü edinin

Veri Madenciliği, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka – İlk Adımı Bizimle Atın

Veri Bilimi alanında, projenizin başarılı bir şekilde uygulanması için size destek oluyoruz. Çok çeşitli departmanlar ve sektörlerden edindiğimiz Kullanım Durumları portföyümüzden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, size özel sorunları değerlendirdiğimiz, ilgili algoritmaların kullanımını kontrol ettiğimiz ve size gerekli veri tabanını temelini sağladığımız kişisel prototipleme ve POC uygulamaları da sunuyoruz.

« Basit istatistiksel analizler işletmeniz hakkında genellikle farkında olduğunuzdan çok daha fazlasını ortaya koyar. Veri Madenciliği, Makine Öğrenimi veya Yapay Zekâ kullanımına başlangıç söz konusu olduğunda, sadece kapsamlı analizler değil, aynı zamanda duruma özel yorumlarla da size destek vermekten mutluluk duyuyoruz.»

Marcel Schürmann, Veri Bilimi Uzmanı

BSGROUP-Marcel-Schuermann-Data-Science
BSGROUP-Data-Science

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN ANAHTARI

  • İş ve Veri Analitiği alanındaki uzun yıllara dayanan uzmanlığımızla, size ideal desteği sunuyor ve İş Gerekçesinden Veri Değerlendirmesine ve verilerinizin anlamlı bir şekilde yorumlanmasına, her adımda size eşlik ediyoruz – zira Veri Biliminde de, gösterilen eforun yaklaşık %80’i İş Analizi Veri Hazırlama, Veri modelleme ve Veri Görselleştirme için harcanır.
  • Uzun süreli bir Microsoft Gold iş ortağı olarak Microsoft Makine Öğrenimi ve Veri Bilimi araçlarını çok yakından tanıyoruz.
  • İsviçre’de pazar lideri perakende müşterilerimizle edindiğimiz deneyim sayesinde, özellikle perakendecilerin karşılaştığı zorluklara aşinayız. Sizi, müşterilerinizin ve ürünlerinizin daha detaylı analizleriyle desteklemekten mutluluk duyarız.
  • İyi bilinen alışveriş sepeti analizine ek olarak, Veri Bilimi sayesinde ve yetkin bir Microsoft ortağının desteğiyle ortaya çıkarabileceğiniz pek çok farklı yararlı perspektif vardır – verilerinizin potansiyelini keşfedin!