MICROSOFT

İnovasyon ortağımız

«Microsoft’u ortaklarıyla bir araya getirmenin büyüsü, müşterilerimize gerçekten verilerinin potansiyelini, piyasada var olan altınları ortaya çıkarmalarını sağlıyor.»

Andrew Reid, İş Ortağı Geliştirme Müdürü Lider Microsoft İsviçre

BSGROUP veri görselleştirme

Teknolojik ilerleme ve yenilik için bir ortak ve platform şirketi.

On yıllardır Microsoft, iş zekası ve dijitalleştirme alanlarında lider bir oyuncu olmasının yanı sıra bulutun önemli bir sürücüsü olmuştur. Güvenilir Microsoft teknolojileri ile iş zekanızı optimize edin!

BSGROUP-Microsoft-büyük veri

Microsoft Azure

Microsoft Azure, Microsoft’un sunduğu bulut bilişim platformudur ve şirketinizi günlük zorluklarla başa çıkmada destekleyen sürekli büyüyen bir bulut hizmetleri yelpazesidir. Amaç, kullanıcılara, bireysel gereksinimlere hızla uyarlanabilen ve kendi BT altyapınızın çalışmasını gereksiz kılan esnek bir bulut altyapısı sağlamaktır.

Microsoft Power BI

Power BI, Microsoft’un sunduğu bulut tabanlı bir iş zekası teknolojisidir. Hizmet ile veriler gerçek zamanlı ve self servis bir süreçte değerlendirilebilir ve görselleştirilebilir. Power BI, iş kullanıcılarının verilere erişmesini ve bunları panolar veya raporlar gibi kullanıcı dostu araçlarla analiz etmesini ve sonuçları sunmasını destekler. Power BI, iş kullanıcılarının verilerinden kolayca içgörüler elde edebilmesi ve böylece bilinçli iş kararları alabilmesi için tasarlanmıştır.