Business Intelligence

Verilerinizi en önemli hale getirin
Şirketinizin varlığı.

Verilerinizi sermayeye dönüştürüyoruz.

Modern iş dünyasında veri yeni altın!

Ancak bu yalnızca merkezi olarak bulunan ve kullanılabilen veriler için geçerlidir. Henüz veri hazinesini artırmayı başaramamış olan herkes muhtemelen hararetle tek, uygun BI çözümünü arıyor. Başka bir deyişle, şirket verilerinin kullanılabilir hale getirilebileceği ve başarılı yöneticilerin ve karar vericilerin sermayesine dönüştürülebileceği doğru araç.

Mükemmel bir çözüm var mı
tüm gereksinimlerinizi karşılayan?

Bizimle doğru Business Intelligence araçlarını bulun

Andrew Reid
İş Ortağı Geliştirme Müdürü Lider Microsoft İsviçre

Her müşteri ve karşılaştığı zorluk benzersiz olduğundan, iş zekası çözümlerimiz de öyledir.
BSgroup Data Analytics’te, TEK uygun BI stratejisini geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Çok çeşitli Business Intelligence araçları ve teknik uygulama seçeneklerinden, tam olarak ihtiyacınız olan tek BI çözümünü oluşturmada uzmanız!

Sertifikalı Microsoft uzmanlarınız

Bir Microsoft Altın İş Ortağı olarak, tüm danışmanlarımız Microsoft yığınında sertifikalı uzmanlardır ve mevcut teknolojiler ve trendler hakkında derinlemesine bilgi sahibidir. Bu şekilde, size özel ve optimum BI mimarinizi oluşturuyor ve onu verimli ve profesyonel bir şekilde uyguluyoruz.

Danışmanlarımızın kanıtlanmış uzmanlığı ile yenilikçi Microsoft teknolojisinin rakipsiz kombinasyonuna kendinizi ikna edin.

Gizli veri hazinesinden bir şeyler yapın ve bizimle iletişime geçin!