Power BI

Mıcrosoft’un Bulut Tabanlı İş Zekası Teknolojisi.

Verilerinizi Gerçek Zamanlı, Self-Servis modunda değerlendirin.

Power BI, Microsoft tarafından geliştirilen Bulut-temelli bir araçtır. Power BI ile verileriniz, gerçek zamanlı olarak ve self servis bir süreçte değerlendirilebilir ve görselleştirilebilir. Power BI, iş kullanıcılarının panolar veya raporlar gibi kullanımı kolay araçlar vasıtasıyla verilere erişmesine, verileri analiz etmesine ve sonuçları sunmalarına yardımcı olur. Power BI, iş kullanıcılarının, bilinçli iş kararları vermeleri adına, verilerinden kolayca içgörüler elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Platform, Power BI’ın kendi web platformu veya Sharepoint veya Teams gibi bütünleşik araçlar üzerinden ortak raporların kurum çapında paylaşılabilmesi için mükemmeldir.

«Microsoft Power BI, geleceğin raporlama aracıdır. Müşterilerimiz, Power BI Service Bulut platformu aracılığıyla raporlarını ne denli kolay yönetebilecekleri ve yayınlayabileceklerini görünce heyecanlanıyorlar.»

Roger Unholz, Ortak

bsgroup-data-analytics-power-bi-administrator

Power BI Danışmanlığı

Power BI rapor kullanıcınız yavaş raporlardan şikayet ediyor, ancak sorunun ne olduğunu bulamıyor musunuz?

Ücretsiz Power BI Danışmanlığımız için buradan kaydolun.

Sektör Liderine Güvenin

Gartner 2021 Magic Quadrant

Microsoft, Gartner tarafından üst üste 14’üncü kez Gartner 2021 Magic Quadrant for Analytics ve Business Intelligence Platforms lideri olarak gösterildi.

 

Power BI ile raporlar oluşturmanın, panolar üzerinde işbirliği yapmanın ve öngörüler paylaşmanın ne kadar kolay olduğunu deneyimleyin. Power BI’ın kendi web platformuna erişim Microsoft oturum açma bilgilerinize dayanır; Power BI’a çeşitli cihazlar aracılığıyla dünyadaki herhangi bir konumdan bağlanabilirsiniz. Power BI ile verilerinizi dünyanın herhangi bir yerinden gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve hatta uyarı işlevini kullanarak, veriler güncellendiğinde veya düzensizlikler gösterdiğinde cep telefonunuzda veya tabletinizde uyarı alabilirsiniz.

Power BI, diğer araçlardan, işletmenizin güncel ve eksiksiz bir görünümünü sunan görsel yenilikler ve etkileşimli panolar ile ayrılır. Farklı şirket dışı ve içi kaynaklardan gelen verileri bütünleştiren çeşitli işlevlerin yardımıyla ve Veri Harmanlama opsiyonu sayesinde, veri taleplerine esnek bir şekilde cevap verebilir ve verilerinizden kullanıcıya-özel görüler edinebilirsiniz.

Daha Hızlı, Daha Verimli, Daha Derin Bir Kavrayış

Power BI‘ın görselleri, yalnızca birkaç tıklamayla IBCS standartlarına uygun birleşik bilgi tasarımı oluşturmanıza olanak tanır; bu, verilerin nasıl yorumlanacağı konusunda ortak bir anlayış oluşturulmasını sağlar ve böylece veri iletişiminin şirket çapında geliştirilmesini destekler.