Power BI

Microsoft’un bulut tabanlı iş zekası teknolojisi

Verileri gerçek zamanlı ve self servis bir süreçte değerlendirin

Power BI, Microsoft’un sunduğu bulut tabanlı bir iş zekası teknolojisidir. Hizmet ile veriler gerçek zamanlı ve self servis bir süreçte değerlendirilebilir ve görselleştirilebilir. Power BI, iş kullanıcılarının verilere erişmesini ve bunları panolar veya raporlar gibi kullanıcı dostu araçlarla analiz etmesini ve sonuçları sunmasını destekler. Power BI, iş kullanıcılarının verilerinden kolayca içgörüler elde edebilmesi ve böylece bilinçli iş kararları alabilmesi için tasarlanmıştır.
Platform, Power BI’ın kendi web platformu veya Sharepoint veya Teams gibi entegre araçlar aracılığıyla paylaşılabilen ortak raporların şirket genelinde kullanımı için mükemmeldir.

BSGROUP-Veri-Görselleştirme-Roger-Unholz

«Microsoft Power BI, geleceğin raporlama aracıdır. Müşterilerimiz, Power BI Hizmeti bulut platformu aracılığıyla şirket genelinde raporları ne kadar kolay yönetebilecekleri ve yayınlayabilecekleri konusunda hevesli.»

Roger Unholz, ortak

Power BI Raporu kullanıcılarınız yavaş raporlardan şikayet ediyor, ancak sorunun ne olduğunu gerçekten bilmiyor musunuz?

O zaman iletişime geçin İşte bizim için ücretsiz Power BI danışma saati içinde.

Power BI yöneticisi

Power BI verileriniz yurtdışında mı depolanıyor ve İsviçre veya bölgesel bir veri merkezine geçme zorluğuyla mı karşı karşıyasınız?

Power BI platformu

Sektör liderinin teknolojisiyle bir self servis BI platformu oluşturmak ister misiniz?

Power BI koçluğu ve eğitimi

Şirketiniz zaten Power BI kullanıyor, ancak tek tek kişilerin veya insan gruplarının becerilerini bir sonraki seviyeye mi yükseltmek istiyorsunuz?

Sektör liderine güvenin

Gartner 2021 Sihirli Çeyrek

Microsoft, arka arkaya 14. kez Gartner tarafından Analitik ve İş Zekası Platformları için Gartner 2021 Magic Quadrant lider bir sağlayıcı olarak kabul edildi.

 

Birlikte olmanın ne kadar kolay olduğunu deneyimleyin Power BI Raporlar oluşturun, gösterge tablolarında birlikte çalışın ve içgörüleri paylaşın . Power BI’ın kendi web platformuna erişim sizinkine bağlıdır Microsoft girişleri ve hakkında olabilir herhangi bir yerden farklı cihazlar üretilebilir . Power BI ile dünyanın her yerinde Verilerinizi gerçek zamanlı olarak izleyin ve uyarı işlevinin yardımıyla, güncellendiklerinde veya düzensizlikler gösterdiklerinde cep telefonunuzda veya tabletinizde bildirim alın.

Power BI diğer araçlardan farklıdır. görsel yenilik ve etkileşimli gösterge tabloları bu size şirketiniz hakkında güncel ve eksiksiz bir fikir verir. Veri entegrasyonu için çeşitli işlevlerin yardımıyla bir Çeşitli iç ve dış şirket kaynakları ve sözde veri harmanlama imkanı, ayrıca veri taleplerine esnek bir şekilde tepki verebilirsiniz ve kullanıcıya özel içgörüler verilerinizden kazanç elde edin.

Daha hızlı, daha verimli ve daha derin bir anlayış

Görselleri Power BI seni sadece ile mümkün kılmak birkaç tıklama üniforma IBCS standartlarına göre bilgi tasarımı oluşturmaya yardımcı olan yapı tek tip anlayış verilerin yorumlanması yoluyla ve böylece bir Şirket genelinde iletişimin iyileştirilmesi veriler açısından tercih edilir.